Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

błąd 537 Układ sterowania sondy Lambda > / bogata miesza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • błąd 537 Układ sterowania sondy Lambda > / bogata miesza

    Zamieszczone przez Jelon
    Pozdrowienia dla kolegi martino, który wczoraj wyjeżdżał ok 22:15 z warsztatu DGW i potem mijał mnie na skrzyżowniu przy hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim
    Nie trąbiłem, bo przede mną jakiś gość skręcał, jeszcze myślałby że to na niego.
    Ślepy byłem kurcze, że CIę nie widziałem.... Pozdrawiam serdecznie...

  • #2
    błąd 537 Układ sterowania sondy Lambda > / bogata miesza

    witam forumowiczów dziś pierwszy raz po zakupie kabla zrobiłem vagiem skana. i wyskoczył mi błąd 537 Układ sterowania sondy Lambda > / bogata mieszanka. przy samochodzie nie było nic wymieniane i dłubane przyznam że auto ma takie zachłyśnięcie koło 2 tys obrotów tak jak by go przylewało i po przekroczeniu 3,5 tys nie chce bardzo przyspieszać tzn. przyspiesza ale słabo... czy może być to spowodowane co trzeba zrobić żeby to naprawić czy samo wykasowanie błędu coś pomoże??

    Komentarz


    • #3
      bqal, standardowe logi statyczne i dynamiczne na początek. Może będzie widać przyczynę.
      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

      Komentarz


      • #4
        a mógł byś mi wytłumaczyć jak to zrobić bo przyznam szczerze ze pierwszy raz mam z tym styczność i nie wiem jak się za to zabrać;/

        [ Dodano: Sro 06 Mar, 13 15:50 ]
        kecaj,

        Komentarz


        • #5
          Skasowac bledy pojezdzic na benzyni. Jak bledu nie ma to lpg do regulacji . Juz teraz mozna sprawdzic jak pracuje lambda po skasowaniu bledow.
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X